ITSM fizika, kimyo va biologiya fanlariga oid laboratoriya ishlarini olib borish bo‘yicha uslubiy qoʻllanmalarni ishlab chiqishda ishtirok etgan mutaxassislarga oʻz minnatdorchiligini bildiradi
30.09.2021
4556
Avvalroq, STEAM ta’limini rivojlantirish maqsadida ITSM tomonidan “Fizika, kimyo va biologiya fanlari bo‘yicha laboratoriya ishlarini olib borish bo‘yicha o‘qituvchilarni kasbiy tayyorlash va malakasini oshirish” loyihasi amalga oshirilayotganligi.
Ushbu loyiha doirasida fizika, kimyo va biologiya fanlari boʻyicha 110 dona laboratoriya ishlari ishlab chiqilganligi haqida xabar bergan edik.
Endilikda, ularni ishlab chiqishda ishtirok etgan yuqoridagi mutaxassislar bilan sizni tanishtirib, ularga oʻz minnatdorchiligimizni bildirmoqchimiz.
xabar bergan edik.

ITSM выражает благодарность специалистам, участвовавшим в разработке методических пособий по проведению лабораторных работ для учителей по физике, химии и биологии
30.09.2021
4632
Ранее сообщалось, что в целях развития STEAM-образования Центром инновации, технологии и стратегии реализуется проект «Профессиональная подготовка и повышение квалификации преподавателей по проведению лабораторных работ по физике, химии и биологии».
И, что в рамках данного проекта было разработано 110 лабораторных работ по физике, химии и биологии.
Мы хотим познакомить вас с вышеуказанными специалистами, участвовавшими в их разработке, а также выразить им свою благодарность.